Gabinet Medycyny Estetycznej Katowice - Freshmed


gabinet medycyny estetycznej katowice

Medycyna Estetyczna to dziedzina medycyny najbardziej kontrowersyjna i chyba najszybciej rozwijająca się.

Poprawianie natury stało się modne i niejednokrotnie wyznacza status społeczny.

Spośród wszystkich gabinetów wyróżniamy się tym, że zależy nam na naturalnym efekcie, bez przerysowania i na wyrobieniu w pacjencie, nawyków które pozwolą mu utrzymać efekt zabiegów.

W Gabinecie Freshmed zajmujemy się:

 • udoskonalaniem faktury skóry
 • ulepszaniem jej jędrności i elastyczności
 • głębokim jej nawilżaniem oraz poprawą owalu twarzy w przypadkach asymetrii czy ubytków tkanki tłuszczowej w danej okolicy

Wszystkie zabiegi proponowane są dokładnie przemyślane przez zespół Lekarz – Kosmetolog zaplanowane dla każdego pacjenta indywidualnie.

Wyznajemy zasadę, że co w środku to i na zewnątrz i nie raz zanim zaczniemy zabiegi pacjent musi zmodyfikować nawyki żywieniowe, zacząć stosować odpowiednio dopasowaną dietę, zmienić aktywność fizyczną, poznać zasady pielęgnacji domowej czy wykonać specjalistyczne badania jak np. usg tarczycy, morfologię, badania poziomu witamin i hormonów. Każda pierwszorazowa wizyta rozpoczyna się od konsultacji, na której jest przeprowadzany obszerny wywiad dotyczący stanu zdrowia, obecnych i przebytych chorób, leków jakie pacjent przyjmuje- ponieważ bardzo często leki wchodzą ze sobą w interakcje, dlatego jeśli nie pamiętasz nazw swoich leków noś karteczkę ze spisem w portfelu.

Następnie przeprowadzana jest rozmowa na temat stylu życia, ilości stresu, sportu, wolnego czasu, charakteru wykonywanej pracy- dzięki temu nasza Pani Kosmetolog może dobrać odpowiednią pielęgnację domową ( bo np. pacjent non stop podróżujący będzie potrzebował zupełnie innej pielęgnacji ).

Pytamy również o odżywianie, jak często są przyjmowane posiłki, ile ich jest w ciągu dnia, czy pacjent obecnie jest na jakieś diecie, czy jakąś kiedyś stosował i jak się po niej czuł?.

Zebrane informacje dają nam obraz problemów wewnątrz ustrojowych, które mogą być odpowiedzialne za to jak wygląda nasza skóra.

Następnie Pani kosmetolog bada skórę specjalną kamerą, która pokazuje jakie problemy są w danym obszarze, jakie jest jej nawilżenie.

Taki wieloetapowy wywiad pozwala nam na dobranie najlepszych zabiegów do realnych oczekiwań naszego pacjenta oraz stworzenia planu często długoterminowego. Uważamy, że tylko systematyczność i współpraca przynoszą pożądane efekty.

Medycyna przeciwstarzeniowa (Anty Aging) zatrzymuje czas na naszej twarzy dzieku czemu możemy się czuć i wyglądać młodziej.

Wszystkie zabiegi wykonywane na pacjentach przetestowałyśmy na sobie dzięki temu dokładnie wiemy jak i co pacjent czuje podczas wykonywanych procedur i potrafimy uspokoić lub przygotować pacjenta na to co go czeka.

Zabiegi wykonujemy na najlepszych światowych markach, bezpiecznych i sprawdzonych.

Każdy pacjent dostaje paszport z datą zabiegu i naklejką preparatu z data jego ważności i dokładną nazwą.

Preparaty są otwierana na oczach pacjenta aby czuł się bezpiecznie, że preparat jest świeży, nowy nie rozpakowany i sterylny.

Przed zabiegami medycyny estetycznej pacjent jest znieczulany kremem emla, bądź znieczuleniem stomatologicznym( sposób znieczulenia wybiera lekarz). Jesteśmy zespołem specjalistów ciągle podnoszących swoje kwalifikacje.

Ponieważ nasza praca jest również naszą pasją to stwarzamy wyjątkową atmosferę podczas wizyty .

Nasz gabinet traktujemy jak nasz drugi domOto lista zabiegów, które mogą zostać zaproponowana właśnie Tobie przez nas zespół:

 • Zabiegi pielęgnacyjne i nawilżające i rozświetlające na twarz kosmetykami Biologique w połączeniu z mezoterapią igłową koktajlem wybranym specjalnie do Twoich potrzeb
 • Botoks na zmarszczki mimiczne, takie które pojawiają się gdy się śmiejemy, złościmy, mrużymy oczy
 • Kwas hialuronowy na wypełnienie zmarszczek już istniejących
 • Nici PDO do niechirurgicznego liftingu skóry
 • Kwas hialuronowy do poprawiania owalu twarzy i nadania jej pełności, modelowania kształtu policzków i ust, wypełniania bruzd nosowo wargowych
 • redukcja cieni i obrzęków pod oczami
 • usuwanie przebarwień
 • poprawa gęstości i jędrności skóry
 • leczenie trądziku młodzieńczego i różowatego
 • leczenie niedoskonałości skóry
 • poprawienie wyglądu sylwetki
 • likwidacja miejscowych otłuszczeń, redukcja cellulitu ( lipokawitacja ultradzwiękowa, aqualyx, alydia, fala radiowa, mezoterapia igłowa)

Gabinet Medycyny Estetycznej Katowice - Freshmed