O nas


botox katowice

Gabinet FRESHmed stawia na jakość.

Dział medycyny estetycznej prowadzony jest przez dr Tatianę Mol-Dąbrowską absolwentkę studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oraz uczestniczkę niezliczonych kursów i zjazdów krajowych i międzynarodowych, która dzięki wysokiemu poczuciu estetyki i zamiłowaniu do natury poprawia jakość życia i przywraca młody wygląd swoich pacjentów. Ściśle współpracując z Kosmetologiem roztacza kompleksową opiekę nad każdym, kto tego potrzebuje.

Dr Tatiana ciągle ponosi swoje kwalifikacje co pozwala na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających:)

Jest dociekliwa i zawsze stara się zniwelować przyczynę a nie leczyć skutek. Charakteryzuje ją cierpliwość i doskonała umiejętność tłumaczenia dzięki czemu pacjent pozbywa się wątpliwości i lęku. Pracuje na najwyższej jakości produktach medycznych co gwarantuje bezpieczne i trwałe efekty.

Wraz z Kosmetologiem wybrała markę naturalnych kosmetyków Biologiqe Recherche. Są to biologiczne kosmetyki o wysokiej skuteczności, które posiadają najwyższe stężenia substancji aktywnych. Pacjenci je uwielbiają a efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu:) Zabiegi kosmetologiczne przygotowują skórę do zabiegów estetycznych a potem pozwalają na znacznie dłuższe trzymanie efektów.

Sztab „Piękności„ w gabinecie FRESHmed dba również o zachowanie racjonalnej diety w myśl tego, że to co w środku to i na zewnątrz.

Niejednokrotnie pacjent musi najpierw wykonać sam pracę nad sobą, zmienić zasady żywieniowe, zasady pielęgnacji domowej aby efekty były trwałe. Holistyczne podejście do pacjenta pozwala wykonać to wszystko w jednym miejscu kompleksowo, profesjonalnie i z gwarancją jakości:)

Serdecznie zapraszamy.