Modelowanie ciała


modelowanie ciała katowice

Działanie oparte na niszczeniu złogów cellulitowych za pomocą ultradźwięków oraz masażu próżniowego. kawitacja jest jednym z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych urządzeń ultradźwiękowych na rynku światowym.


Fale ultradźwiękowe o określonym zakresie częstotliwości od 20 do 40 khz wywołują efekt "kawitacji".

W urządzeniu wykorzystano do tego celu głowicę, która generuje fale ultradźwiękowe które szybko wywołują drgania komórek tłuszczowych, wytwarzając niezliczoną liczbę pęcherzyków powietrza w samych komórkach i poza nimi.

Urządzenie do ultradźwiękowej liposukcji (odsysania) tłuszczu, dzięki wykorzystaniu wysokiej energii wnikającej w głąb skóry, wytwarza kawitację w komórkach tłuszczowych - tworzy niezliczoną ilość drobnych pęcherzyków powietrznych, za pomocą podciśnienia wywołującego drgania komórek tłuszczowych co narusza błony komórkowe adipocytów prowadząc do ich rozpadu.

Dodatkowo urządzenie posiada głowicę do vacu - lipokawitacji (masaż próżniowy+ultradźwięki), który w połączeniu z działaniem ultradźwęków nie tylko silnie i skutecznie rozbija złogi cellulitowe, ale także wspomaga usuwanie zniszczonych adipocytów z organizmu ukierunkowując przepływ do dużych zbiorników limfatycznych. działanie masażu próżniowego usprawnia pracą układy limfatycznego, a także krwionośnego idealnie uzupełniając terapię lipokawitacji.


Urządzenie dedykowane jest do zwalczania problemu nadmiernego gromadzenia się tłuszczu i najczęściej pracujemy na obszarach:

Serie zabiegowe są stosunkowo krótkie, a zabiegi bezbolesne co nie ogranicza klientów w wykonywaniu codziennych obowiązków. zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Seria zabiegów obejmuje 10 - 14 zabiegów wykonywanych 1 x w tygodniu.

Doskonałe efekty daje terapia skojarzona - połączenie lipokawitacji z innymi zabiegami, np.:

Takie łączenie zabiegów przyspiesza usuwanie z organizmu rozbitych adipocytów i ich szkodliwych składników, a co za tym idzie szybciej osiągamy oczekiwane rezultaty zabiegów.