Zabiegi laserowe


zabiegi laserowe katowice

W dzisiejszych czasach laser kojarzy się z zabiegami takimi jak depilacja, zabiegi odmładzające, usuwanie przebarwień, zamykanie zmian naczyniowych. To także coraz bardziej popularna broń w walce z niedoskonałościami skóry.

LASER Light Sheer

Gabinet FRESHmed oferuje zabiegi z użyciem Lasera Light Sheer. Jest to najbardziej zaawansowana technologia do wykonywania zabiegów.

Oferujemy:

Na rynku jest dostępnych wiele urządzeń laserowych, a ich skuteczność znacząco sie różni.W naszym gabinecie chcieliśmy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie. Przy wyborze lasera kierowaliśmy się:

Laser Light Shireamerykańskiej firmy Lumenis jest nowoczesnym urządzeniem. Firma istnieje od 1966 r. i jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie w medycynie. Light Sheer posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków) respektowany na całym świecie.


J-Light IPL/RF

Urządzenie, którym dysponujemy należy do jednych z najlepszych na rynku. Jest to J-LIGHT IPL/RF. Łączy ono w sobie światło typu IPL z falami radiowymi RF.

Najszersze i najskuteczniejsze spektrum zastosowania:

Zarówno system IPL oraz RF są komplementarne w celu penetracji w głąb skóry, dzięki tym specjalnym właściwościom, ma to szerokie zastosowanie w zabiegach bezinwazyjnych opartych na teorii selektywnej absorpcji światła przez ludzką skórę oraz na foto termolizie źródeł światła.

Dzięki zjawisku foto termolizy selektywnej niszczone są w tkankach tylko te struktury, na które chcemy zadziałać (np. włos, złogi melaninowe) bez uszkodzeń tkanek okalających. RF (fala radiowa) działa wspomagając IPELa (dogrzewa tkanki znacznie zwiększając efektywność).

Efektem stosowania jest zwiększony przepływ krwi w leczonym obszarze, odżywienie i rewitalizacja komórek skóry, a także zdrowy i promienny wygląd.

Z powodzeniem stosuje się tę metodę w leczeniu defektów cery i poprawy wyglądu.

Skuteczne jest również w redukcji cellulitu, w zabiegach po liposukcji, a także w redukcji zmarszczek i blizn. Terapia pozwala na głębszą penetrację, a zabieg jest miły i relaksujący, dzięki odczuwaniu przyjemnego ciepła.

Skutki mogą być widoczne już po pierwszej sesji.

Najnowocześniejsze, dopracowane systemy sekwencji błysku od 1 do 5, potrójny system chłodzenia, nowe szafirowe kryształy oraz ujemne temperatury na głowicyzmniejszają dyskomfort do minimum i maksymalnie podnoszą skuteczność zabiegu !!!