O nas


botox katowice

Gabinet stomatologiczny, medycyna estetyczna - Katowice

Gabinet FRESHmed prowadzony przez dr Alicję Mol oraz dr Tatianę Mol jest gabinetem zajmujący się stomatologią, medycyną estetyczną oraz kosmetologią. FRESHmed jest nowoczesnym i doskonale wyposażonym gabinetem zajmującym się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej.

Dajemy swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszeniu kwalifikacji na kursach możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego Pacjenta.

W naszym gabinecie proponujemy Pacjentom szerokie spektrum zabiegów poprawiających wygląd, kondycję oraz zdrowie zębów.

Celem naszego zespołu jest zapewnienie kompleksowej opieki i holistycznego podejścia do Pacjenta. Piękny uśmiech nie tylko odejmuje lat, ale sprawia także, że czujemy się lepiej, jesteśmy pewniejsi siebie i szczęśliwsi. Dzięki olśniewającym zębom nie mamy żadnych oporów przed prezentowaniem światu naszego szczęśliwego uśmiechu.

Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Dzięki naszym kwalifikacjom, zaawansowanej technologii i pasji jesteśmy w stanie spełnić najwyższe oczekiwania naszych Pacjentów.