MAGDALENA FORNALCZYK


Alicja Mol

Magdalena fornalczyk, dyplomowana asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny

Poniżej prezentujemy wywiad z Panią Magdaleną, dzieki któremy przybliżymy Państwu nasz zespół asystentek stomatologicznych

- Jest Pani bardzo wszechstronna! Skończyła pani kilka kierunków, dlaczego akurat Freshmed ?

- Tak to prawda, skończyłam kilka kierunków ściśle związanych z wykonywanym przeze mnie aktualnie zawodu. Dlaczego FRESHmed? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej, którą odbyłam już ponad rok temu, zachęcił mnie do podjęcia pracy młody prężnie rozwijający się zespół, możliwość ciągłego rozwoju, koleżeńska atmosfera i współpraca, jak i bliski kontakt z Pacjentem, który umożliwiają mi lekarze poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia.

- Co najbardziej lubi Pani w swojej pracy ?

- Mam możliwość zobaczenia dużo metamorfoz, które przeprowadzamy i to nie tylko w uzębieniu. Obserwujemy zmiany w wyglądzie, w zachowaniu, w charakterze, jest to naprawdę niesamowite, kiedy Pacjent już po pierwszych efektach leczenia ortodontycznego nabiera również większej pewności siebie. To daje satysfakcję i motywuje! Podoba mi się, że jesteśmy otwarci na różne propozycje, zmiany, Polepszanie komfortu Pacjenta, jak i naszego. Mamy dużo możliwości na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy.

- Kiedy już ma Pani chwilę wolnego czasu jak Pani go spedza najchętniej ?

- Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie, gram w squasha, pływam, latem można spotkać mnie na rolkach. Staram się zgłębiać wiedzę w tematach ortodoncji czy stomatologii, aby móc lepiej wytłumaczyć czy też doradzić Pacjentom. Jestem również w trakcie pisania pracy magisterskiej co aktualnie pochłania najwięcej mojego czasu. Lubię spędzać czas z moimi znajomymi, każdy z nas ma zupełnie inny charakter, robi coś zupełnie innego dzięki czemu możemy się wymieniać doświadczeniami, a w chwilach słabości motywujemy się i wracamy do walki.