Ta strona używa plików cookies.   
Polityka Prywatności    ×
Wczytywanie...

FINANSOWANIE LECZENIA

Jak możemy Ci pomóc
  • finansowanie leczenia katowice

FINANSOWANIE LECZENIA

Myślisz o leczeniu w FRESHMED, ale nie wiesz ile ono będzie kosztowało? Przyjdź na konsultację z naszym ekspertem, poznaj cenę leczenia i czas niezbędny na jego realizację.Aby zapewnić naszym Pacjentom jak najszerszy dostęp do potrzebnego im leczenia, poza płatności gotówką i kartą FRESHmed oferuje swoim Pacjentom również następujące możliwość finansowania:

MediRaty - czyli pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Raty wewnętrzne – w przypadku bardziej kompleksowych procedur takich jak leczenie ortodontyczne,oferujemy rozłożenie płatności na raty zgodne z harmonogramem leczenia. Szczegóły takiego rozwiązania są zawsze przedstawiane i omawiane w trakcie konsultacji.