Ta strona używa plików cookies.   
Polityka Prywatności    ×
Wczytywanie...


Dlaczego freshmed

O nas

Dlaczego FreshMed?

Cześć, rozpocznij z FRESHMED swoją przygodę i sięgnij po swój radosny, szczęśliwy i piękny uśmiech. Zapraszamy Cię do naszego drugiego domu.
Zespół Freshmed

FRESHMED został stworzony przez dwie siostry Alicję Mol i Tatianę Mol – Dąbrowską z miłości do piękna, niesienia pomocy i pasji. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologii, ortodoncji i medycyny estetycznej. Posiadamy własną pracownię RTG. Korzystamy z nowoczesnego profesjonalnego sprzętu. Podążamy za nowoczesnymi technologiami leczenia.

Podchodzimy holistycznie do naszych pacjentów. Każdy przypadek jest dla nas indywidulany i wyjątkowy. Pracujemy całym zespołem nad uśmiechem każdego pacjenta. Każdemu przedstawiamy indywidualny plan leczenia, dbamy o to aby pacjenci w zabegianiu i intensywności życia nie musieli pamiętać o wizycie, przypominamy o niej SMS'em lub dzwonimy aby potwierdzić spotkanie. Nowoczesne ale przytulne wnętrze, w połączeniu z zapachem świeżo parzonej kawy oraz olejków eterycznych sprawiają, że czujesz się u nas komfortowo - jak w domu. Łazienki są wyposażone w jednorazowe szczoteczki i pasty dlatego nie musisz się obawiać nawet jak zapomnisz swoich osobistych domowych przyborów.

W FRESHMED leczymy wszystkich pacjentów małych i dużych z różnymi problemami i dolegliwościami. Każdy członek naszego zespołu jest wyspecjalizowany w wąskiej dziedzinie stomatologii, dlatego wszystkie problemy możesz załatwić w jednym budynku. Współpracujemy z osteopatą, logopedą, dietetykiem, neurologopedą, laryngologiem, diabetologiem oraz endokrynologiem - jest naprawdę holistycznie.

U nas czujesz się bezpiecznie, przykładamy dużą wagę do sterylizacji i dezynfekcji pomieszczeń. Wykwalifikowany personel, używa certyfikowanych produktów do dezynfekcji, rozpakowujemy pakiety sterylne przy pacjencie abyście czuli się pewnie i mieli zaufanie do tego, że jest u nas sterylnie. Używamy nowoczesnego sprzętu: mikroskop, znieczulenie bezigłowe, sedacja wziewna, piaskarka abrazyjna, laser biostymulacyjny, skaner wewnętrz ustny, pantomogram, cefalogram, RVG

Opinie