ALIDYA


alidya katowice

Alidya to nowoczesny, certyfikowany i jedyny lek niwelujący uporczywą pomarańczową skórkę. Stosowany jest do redukcji powierzchniowych zmian skóry – lipodystrofii gynoidalnej- zwanych potocznie cellulitem. To pierwszy na świecie zarejestrowany preparat do wstrzykiwań wykorzystywany w walce z cellulitem właśnie.

Aby wiedzieć na jakiej zasadzie działa preparat trzeba wiedzieć co to jest i skąd się bierze cellulit.

Za główne przyczyny powstawania uznaje się hormony, zaburzenia genetyczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak: zła dieta, otyłość czy nadwaga. Oczywiście cellulit może występować również u osób szczupłych oraz aktywnych fizycznie. Najczęściej znaleźć go możemy na pośladkach, udach, biodrach i brzuchu. Proces rozwoju jest zazwyczaj długi i dzieli się na kilka etapów. Zmagają się z nim przede wszystkim kobiety w okresie dojrzewania, ciąży, podczas menopauzy oraz w przypadkach leczenia terapią hormonalną.

ALIDYA w swoim działaniu wychwytuje szkodliwe jony żelaza znajdujące się w przestrzeni międzykomórkowej ( które powodują przyspieszenie utleniania lipidów w wyniku czego powstają produkty uboczne) i przywraca sprawność błon komórkowych.

Preparat ten ma również działanie przeciw obrzękowe, rozpuszczające toksyny, przeciwutleniające. Poprawia krążenie tętnicze krwi i regeneruje tkanki.

ZABIEG POWINNEN BYĆ WYKONANYWANY PRZEZ LEKARZA.Podczas którego lekarz wprowadza preparat rod lub podskórnie przy pomocy cienkiej, krótkiej igły metodą mezoterapii. Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Kuracja powinna być stosowana w cyklu:

Jesteś zainteresowana- zgłoś się do naszego gabinetu na darmową konsultację, a pomożemy pozbyć Ci się uporczywego problemu!