TATIANA MOL


Tatiana Mol

Lekarz Dentysta Tatiana Mol - Dyplomowany lek. Medycyny Estetycznej / Współwłaściciel - zajmuje się protetyką i stomatologią estetyczną

Ukończyła studia na śląskim Uniwersytecie Medycznym na wydziale Lekarskim oddziale dentystycznym oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Górnoślaskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Członek PTMEiAA.

Dr Tatiana Mol specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i medycynie estetycznej.

Jest osobą zawsze uśmiechniętą, uprzejmą i cieszy się dużą sympatią pacjentów. Od zawsze chciała zostać stomatologiem co sprawia, że zawód jest również jej pasją.

Ciągle doskonali swoje umiejętności na szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu protetyki, endodoncji i medycyny estetycznej co pozwala jej być na bieżąco z nowościami w tych dziedzinach.Poniżej prezentujemy wywiad z Lek. Dent. Tatianą Mol

- Pani Doktor, kiedy Pani zainteresowała się stomatologią ?

- Już od 5 roku życia wiedziałam co chcę robić , jak inne dzieci mówiły że chcą zostać strażakiem, baletnicą i itd to ja marzyłam o tym aby zostać stomatologiem. I o dziwo się to nie zmieniło :) Praca jest teraz moją pasją a uważam, że jak ktoś kocha to co robi jest po prostu szczęśliwy.

- Czy zawsze jest Pani tak konsekwentna i dopina Pani wszystkie zadania i cele na ostatni guzik :)?

- Bardzo się staram, żeby tak było. Wyznaczam sobie cele do których dążę i kolejno skreślam je z listy. Jeżeli powinie mi się noga to biorę to jako lekcje i zaczynam od nowa :)

- Skąd taki pomysł aby połączyć medycynę estetyczna ze stomatologią ?

- Medycyną estetyczną zaczęłam się juz interesować na stażu podyplomowym pomyślałam sobie, że to idealne połączenie. Dzięki temu mogę pacjentów leczyć kompleksowo, nie tylko dawać piękny i zdrowy uśmiech ale także niwelować małe niedoskonałości, zachowywać naturalne piękno mimo upływu lat i sprawiać że pacjent czuje się dobrze.

- Jaki zabieg lubi Pani Doktor wykonywać najbardziej ?

- Tak jak już wspomniałam praca jest moja pasją, lubię wykonywać wszystkie zabiegi, którymi się zajmuje w naszym gabinecie. Każdy z nas ma swoja dziedzinę, którą się zajmuje i dzięki temu jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Jednak najwiekszą radość sprawia mi satysfakcja i zadowolenie pacjenta.

- Czy ma Pani doktor czas jeszcze na jakieś swoje małe pasje?

- Jest go bardzo mało, ale zawsze wykorzystuje go w 100 % i aktywnie go spędzam. Jeżdżę na rowerze, chodzę na basen, pływam na kite-cie, jeżdżę na snowboardzie, ale czasem tez lubię zobaczyć dobry film.