Wczytywanie...


Nasz Zespół

O nas

Lek. dent. Alicja Mol
Ortodoncja - współwłaściciel

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Gdańsku, Ukończyła studia Donau Universität Krems w Austrii i otrzymała tytuł Master of Sience in Orthodontics oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na wydziale studiów podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej oraz Studia podyplomowe z Zarządzania Placówkami Medycznymi. Jest członkiem International Association Of Orthodontics.

Dr Alicja Mol specjalizuje się w naszej praktyce głównie w estetyce i zachowaniu proporcji dolnego odcinka twarzy. Po studiach zainteresowała się ortodoncją, która z biegiem czasu stała się jej największą pasją. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie poświęcając czas na dokładną analizę.

Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz chęć niesienia pomocy. Swoją pracę dyplomowa broniła z zaburzeń oddychania i ich wpływu na powstawanie wad zgryzu co codziennie kontynuuje w praktyce. Bardzo dużą uwagę poświęca na postawę ciała oraz staw skroniowo żuchwowy. Jest certyfikowanym Lekarzem Invisalign - najnowocześniejszej i najbardziej zaawansowanej technologicznie metody leczenia wad zgryzu za pomocą przezroczystych Alignerów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach krajowych i zagranicznych.

Prywatnie uwielbia podróże, spędzanie czasu z Synem Lolkiem i partnerem, uwielbia gotować.

Certyfikaty

Zobacz oferty pracy