Wczytywanie...


Nasz Zespół

O nas

Lek. dent. Tatiana Mol-Dąbrowska
PROTETYKa, STOMATOLOGIa ESTETYCZNa - współwłaściciel

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz WOSIAM ( WORLD SOCIETY OF INTERDISCIPLINARY AESTHETIC & ANTI-AGING MEDICINE ) zrzeszających najlepszych lekarzy protetyków i lekarzy medycyny estetycznej. Ukończyła Studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej oraz studia podyplomowe z Zarządzania Placówkami Medycznymi na GWSH w Katowicach. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kursach oraz konferencjach, dzięki którym stale rozwija swoje umiejętności w dziedzinie protetyki, implantoprotetki oraz pełnej rekonstrukcji zgryzu.

W FRESHmed wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i implantoprotetyki. Zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design oraz wiedza w zakresie diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych pozwalają jej na stworzenie optymalnego, spełniającego oczekiwania pacjenta kompleksowego planu leczenia oraz zastosowanie nowoczesnych metod leczenia, które gwarantują szybsze, bezbolesne i trwałe leczenie.

Z pasją tworzy piękne uśmiechy przy zastosowaniu zaawansowanych, minimalnie inwazyjnych rozwiązań protetycznych. Wszystko to dopełniają zabiegi z medycyny estetycznej, które czasem po metamorfozie uśmiechu stają się „wisienką na torcie” Uważa, że kluczem do dobrego leczenia jest zrozumienie pacjenta i jego potrzeb.

Zaraża uśmiechem.

W wolnym czasie lubi uprawiać różne sporty i podróże z rodziną.

Certyfikaty

Zobacz oferty pracy